70. OMEP Dünya Meclisi Toplantısı ve Uluslararası Konferansı

Ana Sayfa/70. OMEP Dünya Meclisi Toplantısı ve Uluslararası Konferansı
70. OMEP Dünya Meclisi Toplantısı ve Uluslararası Konferansı 2017-10-28T19:37:37+03:00

Her yıl OMEP, 50’yi aşkın ülkeden gelen heyetlerin katıldığı bir Dünya Meclisi ile birlikte ev sahibi ülke için her zaman büyük bir prestij meselesi olan Uluslararası bir Konferans düzenliyor.

Önümüzdeki yıl Çek OMEP Ulusal Komitesi, kuruluşundan bu yana ilk defa ev sahibi ülke olmayı başardı. 2018 yılında OMEP 70. yıldönümünü kutlayacak. Bu vesile ile OMEP Dünya Meclisi Toplantısı ve Uluslararası Konferansı Prag’da yapılacak.

Çek OMEP Ulusal Komitesi, tüm öğretmenleri, okul müdürlerini, eğitimcileri, psikologları, özel eğitimcileri ve doğumdan itibaren 8 yaşına kadar çocukların bakımında görev alan diğer uzmanları erken çocukluk eğitimindeki mevcut koşulların gelecekle ilişkisini tartışmak üzere sizleri konferansa katılmaya davet ediyor.

70. OMEP Dünya Meclisi Toplantısı ve Uluslararası Konferansı

“Erken Çocukluk Eğitiminde Mevcut Durumlar – Sürdürülebilir Bir Geleceğin Esasları”

25 Haziran – 26 Haziran 2018 Dünya Meclisi Toplantısı, Praha, Olympik Hotel

27 Haziran – 29 Haziran 2018 Uluslararası Konferans, Praha, Clarion Hotel

Sizi uluslararası bir konferansın profesyonel programına katılmaya ve aktif rol oynamaya davet ediyoruz. Daha fazla bilgi için şu adresteki konferans web sitesine bakın: konference2018.omep.cz/home

 

Bireysel olarak sunulacak çalışmaların başlıkları ve açıklamaları, yukarıdaki web sitesinde özetler için çağrı bölümündeki kayıt formuyla İngilizce olarak gönderilmelidir. Bildiri önerilerinin sunulması için son tarih 15 Ocak 2018’dir.

Sizlerle çalışmak için sabırsızlanıyoruz…

PhDr. Dana Moravcová, Ph.D

OMEP Çekya Milli Komitesi Başkanı